Kontracepcija

bijeli iscjedak

bony15

Zanima me sta znaci bijeli gusti iscjedak ,nema neugodnog mirisa,samo je ajmo reci sluzavo,da li je to normalna pojava?Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Normalno.

Lionelxxx

Poštovani,
primijetila sam nakon zadnja dva odnosa gusti bijeli iscjedak,zadnja menstruacija mi je završila 30.04. kada sam imala odnos bez zaštite (no pazili smo) te mi se nakon toga navečer pojavilo još krvi, što znači da je još trajala. Sutradan je prestalo,nakon čega smo imali odnos opet ali s kondomom. Tada sam primijetila taj gusti bijeli iscjedak, te jučer danas opet nakon odnosa s kondomom. Je li moguće da sam trudna ili je možda neka reakcija na tu vrstu kondoma (promijenili smo vrstu istih). Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatna iritacija od kondoma prema opisanom.