Kontracepcija

Bol pri mokrenju

makronka

Možda sam na krivom mjestu ali molim da me svakako uputite kome se trebam obratiti...

Od sinoć imam nemogući bol dok mokrim. Nezaštićeni odnos sam imala prekjucer, pijem Logest. Menstruacija tek završila. Na stidnim usnama sa unutarnje strane primjećujem crvenilo i ranice...kao onako da ste se zagrebli noktom.
Hoće li pomoci vaginalete?
Nikada nisam imala upalu mjehuri, niti sam ikada osjetila ovu bol a predugo mi je čekati so ponedjeljka a neznam hoce li me ba hitnu primiti s obzirom na covid siruaciju. Danas sam mokrila avega 3 puta, suzdržavam se jer je bol prejaka.

Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trebalo bi uraditi analizu urina i prema tome ordinirati terapiju. Obzirom na crvenilo, moguće da je došlo i do gljivične upale. Možete početi s antimikotičnim vaginaletama i kremom (Canesten, Vagisan myko kombi...), a ako se bol ne smiri javite se u hitnu službu.