Kontracepcija

bolne bradavice

gaby259

poštovana,
pijem logest već 3 godine. prije 2 mjeseca imala sam krioterapiju zbog ranice na vratu maternice. sada mi se pojavilo crvenilo i ljuštenje kože na bradavicama, također i bol na dodir. moje pitanje je da li je to ikako povezano i što bi mogao biti uzrok bolnih bradavica?
unaprijed hvala

Natalija Beljo, dr. med.

Ni jedno nije povezano tako da se javite ginekologu da pogleda.

Diana35

Poštovani,
Unazad 3 dana javila mi se dosta iritirajuća bol u bradavicama. Grudi me me ne boli, već samo bradavice na dodir. Imam nezaštićene odnose, ali pijem Diane 35. Dečko je ejakulirao u mene prije tjedan dana, a danas je 18 dan ciklusa. Postoji li mogućnost trudnoće?

Diana35

Ispravak na prethodnu poruku, 22. je dan ciklusa, a 18.dan pijenja pilule.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće, a što se bradavica tiče, savjetujem pregled. Možda se radi o nadražaju ili upali.