Kontracepcija

da li je moguca trudnoca

volisliga

da li je moguca trudnoca ako penis bez zastite dodirne vaginu, on je u erekeciji i iz njega curi neka providna tecnost pa i ta tecnost dodje do kontakta sa vaginom????
da li moguca trudnoca ako momak ejakulira u usta kod devojke ona to proguta pa se onda ljube nakon cega on nju jezikom zadovolji ???
unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

1. Nije moguće
2. Nije moguće.

dadda

postovani
23.08.2013 laparaskopski mi je otklonjena vanmatericna trudnoca
izvaden mi je desni jajovod .
danas mi je 35dan ciklusa menstruacije jos nema niti imam naznake da cu dobiti
imam glavobolje mucninu bol u ledima pospanost i umor te bol u grudima i
gornjem djelu trbuha.
radula sam 3 testa na trudnocu 28.09,2.10 i4.10 sva tri su bila negativna
molim vas savjet sto bi to moglo biti i sto da uradim.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kašnjenje je uzrokovano vjerovatno operativnim zahvatim.
Osobno bih vam preporučio gestagene preparate za izazivanje menstruacije.

sara 1985

Poštovani imam pitanje da li je moguca trudnoca za vrijeme menstruacije, zadnju menstruaciju sam imala 8.9. a 11.09. sam imala nezaštićen odnos tako da je to bilo za vrijeme menstruacije, menstruacija mi inače traje 5 -6 dana a menstrualni ciklus varira zadnja dva mjseca je bio na 28 dana, a znao je biti i na 34 dan. Ovaj mjesec jos nisam dobila menstruaciju, a nemam nekih PMS znakova sem blago bolnih grudi i dosta osjetljivih bradavica. Unaprijed hvala i lijep pozdrav

melanimelem

Poštovani doktore,
trebam dobiti menstruaciju za 5-6 dana, osjećam neke simptome, kao što su prištići i nadutost, ali zbog nervoze i stresa koji trenutno proživljavam jer sam počela studirati i preselila sam se i daleko sam od obitelji i prijatelja, imam osjećaj kao menstruacija neće ni doći. Grudi me ne bole, i to me brine. Zadnji odnos sam imala 19.8., a poslije toga sam dobila menstruaciju 14.9. te je trajala kao i inače. Od tada do danas, nisam imala odnosa, ali oralno zadovoljavanje jest i brine me jeli moguća trudnoća ili će kasniti zbog ovog stresa i nervoze. Napominjem kako noću ne mogu mirno spavati, znojim se i ništa ne mogu jesti.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sara , nije ako je ciklus na godišnjoj razini bez većih oscilacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Melanimelem, ne umišljajte si trudnoću gdje ni teorije nema. Dakako da ćete dobiti menstruaciju. Ako koji dan i kasni rezultat je promjene okoline, stresa, studiranja itd.

melanimelem

Hvala vam doktore puno!

melanimelem

Znam da se bezveze brinem, jer nema mogućnosti. Koliko ja znam, nije moguće oralnim zadovoljavanjem ostati trudan, tako da. Pokušat ću se opustiti do 14.10.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

sara 1985

Hvala vam, pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Fakultetlija

Poštovanje,

Cura je zadnju menstruaciju imala 20.10 a završila joj je 26.10. Imali smo odnos bez zaštite 2.11 .(7 dana kasnije), ejakulirao sam ali izvan maternice.
07.11. je primjetila da ima blago skoro pa nikakvo krvarenje ( svega par kapi) i to krvarenje je trajalo 1 dan. Ona je opisala da joj je to krvarenje izgledalo kao što joj inače izgleda zadnji dan menstruacije(tamna krv). Menstruaciju nikad nije dobila ranije, već joj dolazi na vrijeme ili ako joj kasni onda joj kasni najviše 5 dana.
Cura ima 19 godina, ne bavi se nikakvim sportom, ali je zadnje vrijeme bila pod velikim stresom zbog faksa. Jel postoji mogućnost trudnoće? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji ako ste sigurni da niste ejakulirali u rodnici.

maja2212

Pijem lindynette 20 vec 2 godine bez prestanka i u cetvrtak sam popila zadnju pilulu iz kutije i u ponedjeljak sam dobila menstruaciju i u petak sam trebala pocet pit novu kutiju,medjutim nisam nego sam tek u ponedjeljak popila prvu koja mi je redovno trebala biti 4. Pilula. U subotu sam imala odnos bez zastite,ni snosaj nije bio prekinut i zanima me posttoji li sansa da sam trudna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je mala.

i-lo

bok...evo ovako...odnos je bio trajao svega 5 min...partner je odustao i izasao van...znaci nije bilo ni svrsavanja ni nicega...e sad kako je moguce da meni menga kasni 2 dana mozda i 3....hvala

Markosto

Da li je moguca trudnoca ako smo imali odnos dan prije menstruacije njezine i ona ju je dobila norm sutra. Taj dan smo imali odnos vise puta sa zastitom al s kracim pauzama i neznam jer smo samo promjenili zastitu a nisam gledao jeli sto ostalo. I da li se moze sto dogoditi ako penis samo dodiruje ili bude prislonjen na vaginu izvana.

dani173

Poštovani, imam pitanje, naime decko i ja imali smo spolni odnos 18.10.(prekinut snosaj) menstruaciju sam dobila 27.10.( kao i inace redovno svakih 28-30 dana). Medjutim vec tri dana imam mucnine, je li moguce da je doslo do trudnoce, ili su mucnine uzrokovane necim drugim?