Kontracepcija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4307 | Broj poruka: 50719

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Diane 35


Autor Poruka

pozezanka 20

06.05.2015. 07:00

Dobar dan...
Ovako,diane pijem 10 dana pocela sam prvim danom menstruacije ali me brine sto ja i dalje curim,tj.nije kao pravi menzes nego se malo pojavi smede,pa par sati nema nista,pa onda malo krvi ali onako vise svijetloo crveno... Pa me brine trajanje te "menstracije"???prije mi je bila neredovita ali sam curila oko 4 do 5 dana... Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

06.05.2015. 10:55

Radi se o privikavanju na pilule. Nastavite uzimati po shemi i ne osvrčite se na to probojno krvarenje.

amelie21

07.06.2019. 23:55

Poštovani,
godinama imam policistične jajnike i koristila sam Logest. Prosli mjesec ginekolog me prebacio na Diane 35 zbog pogorsanja akni, dlakavosti itd. Vec nakon 10 dana uzimanja primjetila sam glavobolje i modrice po nogama, koje se samo stvaraju a nisam se nigdi udrila, od ljubicastih do skroz tamnih koje na dodir bole. Grudi me strasno bole. Radila sam nalaz krvne slike, sve vrijednosti su u redu osim željeza koje je povišeno, zanima me da li to moze biti povezano s diane 35 ili je razlog nesto drugo. Jer i pazim na prehranu i unos namirnica.... Lp

Ivo Balenović, dr. med.

08.06.2019. 09:40

Poštovana, nemoguće je reći da li je to povezano s uzimanjem tableta. Obzirom na simptome koje ste naveli savjetujem da prekinete s tabletama i javite se liječniku radi hematološke obrade.