Kontracepcija

Bolovi u donjem dijelu trbuha

zabrinuta55555

Poštovani, pijem kontracepcijske tablete godinu dana. Prošlu mjesečnicu dobila sam 28.5. i trajala je ko i obično. Nakon završene mjesečnicu imam blage bolove u grudima i donjem dijelu trbuha kao da ću dobiti mjesečnicu.. Spolno sam aktivna, rijetko kad prakticiram spolni odnos bez prezervativa no prošli mjesec imala sam spolni odnos bez prezervativa ali nije došlo do ejakulacije, zanima me da li mogu zatrudnjeti ako imam spolni odnos bez ejakulacije unutar rodnice iako pijem kontracepcijske tablete...ovaj mjesec prilikom spolnog odnosa jako me boli desni jajnik, trebam li se brinuti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, dokle god uzimate kontracepcijske tablete ne postoji mogućnost trudnoće.