Kontracepcija

celulit

suncica

Postovani;
vec 6 mj.koristim triquilar pilule i primjetila sam da mi se pojavio celulit kojeg prije nisam imala pa me zanima ako bih se odlucila za mirenu (obzirom da imam troje djece) bili se stanje popravilo ili bi ostalo isto jer i ona sadrži hormone? i imal li opce rijesenja osim prekida kontracepcije? malo me strah bakrene spirale zbog ionako obilnih krvarenja a cula sam da su i upale cesce.

Hvala !!!!!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Manje je vjerojatan celulit na Mireni, ali nije nemoguće. Iako je ona vjerojatno općenito bolje rješenje za vas (ne možete ju zaboraviti, 5 godina ste mirni, financijski je isplativije itd).