Kontracepcija

Evra flaster - hitno

nisanama

koristila sam evra flastere 4 mjeseca, prekinula sam s njima nakon 1 mjesec. tj.2.5. stavila sam posljednji flaster i tada sam mjesečnicu dobila 13.5. nakon toga spolni odnos sam imala 25.5 i 5.6. bez zaštite, ali partner nije svršio u mene. sada je 15.6. ja nisam dobila mjesečnicu. postoji li mogućnost da sam trudna? unaprijed hvala.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ako i prije niste imali redovite menstruacije onda ovo kašnjenje nije čudno. Ali ako jeste, oko 25.5. vam je mogla biti ovulacija, tako da teoretski postoji mogućnost trudnoće. Napravite test.

nisanama

hvala Vam na odgovoru, dobila sam danas mjesečnicu... pa mislim da nema potrebe za testom i strahom od trudnoće. ?! puno hvala ! pozdrav