Kontracepcija

dabroston

mići

Dobar dan, ja sam se već bila počela brinuti pa sam za svaki slučaj danas otišla kod ginekologa,rekao mi je da se ne trebam brinut da je to normalno i propisao mi dabroston da pijem 10 dana po dvije tablete. Pa bi me sad zanimalo i Vaše mišljenje dal da sa tabletama počmem odmah sutri ili da još čekam?? dali mi one mogu nešto prouzrokovati što ja možda neznam i što ne piše u uputama. Zahvaljujem

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Mići, ovo nije institucija drugog mišljenja. Vaš ginekolog je sagledao kompletnu situaciju (što ja objektivno ne mogu)i prepisao vam terapiju - sad je vrijeme da prestanete postavljati pitanja.