Kontracepcija

day after pill

Lila

Lijep pozdrav,

čitala sam prijašnje postove i vidjela neke vaše odgovore da se Diane35 i Yasmin mogu koristiti kako day after pill tako da se uzmu po tri pilule u dva navrata. Zanima me je li moguće to isto učiniti i s Logestom (jer on ima nižu razinu hormona od ostalih)?

Hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Može, ali ih morate uzeti po 5 u dva navrata. Naravno, sve je to improvizacija budući da na našem tržištu ne postoji prava, ispitana hitna kontracepcija, ali djeluje.