Kontracepcija

Diane 35, promene na kozi

ivyyy

Pre 10 dana pocela sam da pijem Diane 35, i posle 2, 3 dana primetila sam da mi se koza dekoltea, ramena i vrata osula sitnim crvenim bubuljicama koje ne prolaze. Obzirom na to da sam prvenstveno zbog problema sa kozom pocela da pijem Diane, ovo me je pomalo zabrinulo. Da li je to neka propratna pojava koja ce trajati dok se organizam ne navikne na promenu, ili znak da mi tablete ne odgovaraju? Inace tablete dobro podnosim, i osim tih bubuljica i kapi-dve krvarenja dnevno nemam nikakvih drugih problema. Unapred hvala na odgovoru!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Imajte strpljenja i to će proći za kratko vrijeme, za 2-3 mjeseca će vam koža izgledati sjajno.