Kontracepcija

yasmin

Tinam

Postovani,
malo sam zbunjenahappy.Prvi mi je mjesec kako pijem yasmin. Pocela sam ga piti s prvim danom menstr. kako mi je i ginekolog rekao, 18.9. sam počela piti, svako jutro u 9:30h. Evo danas je vec 15 tableta koju sam popila a KRVARENJE mi jos ne prestaje!?!? Prva 2 dana mi je bilo jako, no od 3. dana mi se pojavljuje svaki dan ali ne tako jako,npr. ujuto nemam,poslijepodne dobijem,malo smedi iscjedak, pa malo crveni kako-kadahappy).
Sto da cinim,da prestanem piti ili!?

Unaprijed hvala!!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nikad ne prestajte piti tablete bez da se konzultirate s ginekologom!
To što se vama dešava zove se spotting i normalna je nuspojava kontraceptiva. Prestat će kroz neko vrijeme. A sad molim malo sjednite, pročitajte ovaj forum i educirajte se o tabletama koje pijete.