Kontracepcija

Diane i kilogrami

zhivchana

6 mjeseci pijem Diane35 i udebljala sam se 5 kila.Je li moguće da imam neki poremećaj prehrane,cesto se ulovim u prežderavanju, stalno sam gladna i uopće ne mogu kontrolirati unos kalorija.Sada jedem bar duplo vise nego prije i uzasno sam frustrirana zbog toga..sto mi je?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Bojim se da vas je zadesila nuspojava pojačanog apetita. Rješenje je promijeniti kontraceptiv, možda vam na drugom apetit neće biti tako pojačan. Smjeli ste dobiti 2-3 kg na račun zadržavanja vode, ali ne više od toga.