Kontracepcija

Logest-uzimanje nakon duze pauze

logest

Pila sam logest prije godinu dana, i godinu dana pauzirala. S obzirom da mi je menstruacija ponovno počela neredovito dolaziti, ginekolog mi je preporučio da ponovno počnem uzimati logest. Na prvi dan menstruacije sam popila tabletu, i nakon toga menstruacije više nije bilo, nema krvarenja, samo je bilo 1 dan. Da li da nastavim uzimati logst, ili što? Inače, prije toga sam stavljala vaginalete koje mi je ginekolog prepisao. Da li je možda to uzrok tako kratkog krvarenja? Sad zapravo ne znam da li da nastavim uzimati kontr.pilule, i je li to uopće bila menstruacija.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ako je došla na vrijeme, bila je menstruacija, a bila je kratka zbog utjecaja Logesta. Nastavite ga uzimati.