Kontracepcija

strah

neznalica

oprostite ako je ova poruka na krivom mjestu.
Prvi spolni odnos u životu imali smo ja i djevojka u utorak(06.02) i naravno koristili kondom i tu je sve bilo ok(penis nije imao niakakvog kontakta sa vaginom,jedino preko kondoma).E sad mene nekako brine to što sam ja prije odnosa gurao prst u njezinu vaginu ,a sadas više i nisam siguran dali sam prije toga dirao svoj penis.Dali se spermiji mogu zadržati na mom prstu te dali postoji ikakva mogućnost da dođe do trudnoće????nadam se da bezveze strahujem i molim vas da što prije odgovorite na ovu poruku !!!!!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Bezveze strahujete, ali je lijepo čuti da se mladić brine.

neznalica

sve je bilo super ali me nakon toga obuzeo strah i stvarno mi je bilo teško.volim svoju curu i stalo mi je do nje tako da je normalno da se brinem!hvala vam puno na odgovoru!