Kontracepcija

Ellaone11

Vozač123

Zadnja mjesečnica je počela 12.7. A ciklusi traju 30-35 dana inače. Imali smo petting odnos znaci bez direktnog seksa i dogodila se ejakulacija ali izvan nje. Nakon toga spolni ud je obrisan, opran i osusen. Sat vremena nakon toga doslo je do odnosa ali samo jednom je ud ušao u rodnicu. Nije došlo do ejakulacije ali smo u panici ako je ostalo ikakve sperme da je moglo doci do oplodnje. Popila je ellaone 30 h nakon ali nije sigurna dali se ovulacija dogodila vec prije toga. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu navedenome, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.