Kontracepcija

ellaone

xaabb

Iz panike kupila sam ellaone jer sam propustila 2 pilule prosli tjedan no reguralno nastavila pit ostale pilule te jucer popila 2 sto sam zaboravila te danas 1,zanima me mogu li danas popiti ellaone ili nema potrebe (do nezasticenih odnosa je doslo)
2 pilule koje sam zaboravila popit bile su u zadnjem tjednu tojest tjedan pred kraj blistera
postoji li sansa trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da su propuštene tablete u zadnjem tjednu, ne postoji mogućnost trudnoće.