Kontracepcija

ellaOne pilulax

xajiram1

Pišem na forum ponovno jer ne mogu naći svoj post. Dakle, imala sam nezaštićeni sp. odnos s momkom 1.10. oko 1 sat ujutro, a tabletu sam popila danas 4.10. oko pola 1 poslijepodne. Međutim to je već 2. tableta ovaj mjesec u razmaku od 2 tjedna. Menstruacija mi je trebala jučer doći. Imam bolove u leđima i grudima te su malo veće kao i kad normalno trebam dobiti mengu, no strah me da pošto tabletu pijem tek 3. dan da je već prekasno. Imala sam iscjedak pred mengu prošli tjedan malo neugodnijeg mirisa te nadutost kao i obično. Mogu li ostati trudna, znam da može uz EllaOne kasniti do 7 dana, ali svejedno imam zrno sumnje u sebi. happy Hvala unaprijed! ❤

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je odnos bio dva - ti dana prije očekivane menstruacije trudnoća nije moguća jer su bili neplodni dani. Tableta je odgodila menstruaciju.