Kontracepcija

glukoformin

evo mene opet.pijem glukoformin 850mg radi policisticnih jajnika .a prije njih sam pila diane,radi dlakavoscu i policisticnih jajnika, i uz njih sam imala menstruaciju svaki mj uredno.da bi od ovih glukoformina nema menstruacije,a pijem ih 4 mj .a menstruacije niodkud.da li jos netko pije glukoformin i da li imate kakve iskustva sa njima,ako moze kakav savjet.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Draga Bucka, nadam se da vam je jasno da gluformin nije kontraceptiv, pa ni pitanje o njemu ne spada na ovaj podforum. Mislim da trebate razgovarati sa svojim ginekologom, zašto vam ih je prepisao i što očekivati u budućnosti.