Kontracepcija

Yasmin i povećana tjelesna težina

angry candy

Poštovani, zanima me je li kontraceptivna djelotvornost Yasmin pilula smanjena u slučaju da imam povećanu tjelesnu težinu, odnosno BMI 27. Imam 1, 70 i oko 78 kilograma. Upravo sam u procesu redukcije prehrane i vježbam. Hvalahappy

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nije smanjena, ne brinite, ni kod puno većeg BMI od vašeg. Sretno s redukcijom i vježbanjem!