Kontracepcija

graška ili ne

arhedina

ja sam Vam se juče javila pod temom prva tableta , naime jutros sam kupila tablete i popila oko 11h da li da sad opet danas popijem tabletu u 22 ili da sutra nastavim opet ujutro u 11 normalno. da li može biti problem ako popijem i drugu tabletu danas kako inače pijem ?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ako vam je zgodnije piti tablete u 22, slobodne danas popijte i drugu pa nastavite navečer. Međutim, svejedno koristite i kondom prva dva tjedna