Kontracepcija

HITNO ODGODITI MJESECNICU

ikiv

Postovani,

Treba la bih dobiti mjesecnicu za dan dva ali je moram odgoditi na par dana.
smijem li danas poceti uzimati neku kontacepciju ili neke tablete ...
Do sada nisam nista koristila i nemam problema sa ciklusom

Hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Probajte, iako je malo kasno i može se dogoditi da svejedno prokrvarite. Uzmite bilo koji kontraceptiv i pijte ga samo dok vam treba odgoda, onda prestanite.