Kontracepcija

hormonska kontracepcija

nataly

Imam 36 godina, nisam do sada rađala, do sada nisam koristila hormonsku kontracepciju, planiram imati djete za dvije do tri godine. Zanima me koju hormonsku kontracepciju mi preporučujete, koje tablete (Yasmin?), flaster Evra?
Unaprijed hvala!

doc. dr. sc. Branko Radaković

36 godina? Smatram da bi bilo bolje da sada planirate trudnoću, a o kontracepciji da razmišljate nakon što rodite. No, ukoliko ostajete pri svojoj odluci smatram da je Yasmin dobar izbor.