Kontracepcija

Triquilar

Ksenija

Postovani,

Imam 30 godina i pijem Triquilar tablete vec 5 mjeseci. Ostalo mi je jos pet tableta za popiti no medjutim ja sam vec prokrvarila pa me zanima u cemu je problem. To mi se sada prvi puta dogodilo, da li da nastavim s uzimanjem istih ili nesto nije u redu?

Srdacan pozdrav

doc. dr. sc. Branko Radaković

Ukoliko je krvarenje oskudnije završite kompletno ovaj ciklus uzimanja Triqilara. Nakon pauze nastavite sljedeći ciklus uzimanja. Opisani problemi nemoraju se ponovno javiti, no ukoliko ih bude potreban je ginekološki pregled i konzultacije.