Kontracepcija

yasmin

dancy

Pijem yasmin 2 tjedna.Ovo mi je prvo uzimanje kontracepcije. Uzimam ih zbog akni. Napravila sam prethodno sve pretrage (hormone, štitnjaču, ...) i sve je u redu. Odmah nakon menstruacije mi se javio smeđi iscjedak. Još ga uvijek ima. Jeli to normalna posljedica početnog uzimanja?Trebam li se zabrinuti?i još nešto... Imam izraženu dlakavost po trbuhu.Postoji li mogućnost da se još poveća uzimanjem yasmina?!
Hvala!

doc. dr. sc. Branko Radaković

Vjerujem da je Vaš ginekolog prema nalazima Vaših hormonskih pretraga napravio najbolji odabir. Opisani problemi unatoč tome mogući su u prvim ciklusima uzimanja pilule, premda vrlo rijetko uz Yasmin. Naravno pretpostavka je da nema nekih drugih ginekološki ili zdravstveni problem koji bi mogao uzrokovati Vaše tegobe.