Kontracepcija

Jesam li trudna

Anonimna5555

Pozdrav,
Imam 17 godina i nikada nisam imala spolni odnos zbog straha za trudnocom,prije par dana decko je usao sa svojim spolnim organom par puta bez kondoma ali nije doslo do ejakulacije ni prije ni poslije toga pa me zanima ako je moguce da dode do trudnoce?
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

Loki_7

Poštovani, imam sličan slučaj, zadnju menstruaciju sam imala od 18.-23.8., 27.8. Dečko je ušao par puta u mene i kad sam mu rekla da prestane stao je, ali je kasnije svršio izvan, nakon toga kada je bio termin za ovulaciju imala sam dva dana iznenadno probadanje u maternici prema jajniku s desne strane, možda tjedan dana kasnije (također i tjedan pred menstruaciju) sam imala slično takvo probadanje u desnom jajniku, no imala sam i svrbež spolovila, pročitala sam da to može biti nekakva infekcija i uz to sirast iscjedak, 10 dana pred menstruaciju su me počele boljeti grudi, sutra je očekivani termin za menstruaciju a bolovi u grudima su skroz oslabljeli da su skroz i neprimjetni samo su grudi još malo natečene, već me tri dana boli trbuh kao da trebam dobiti no nikako, postoji li mogućnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema opisanom ne postoji mogućnost trudnoće.

Em3456

Poštovani, bila sam sa dečkom u toplicama i imali smo spolan odnos, nije isprao penis nego smo nakon toga otišli u vodu kupati se i nakon nekog vremena opet imali spolan odnos. Postoji li mogućnost trudnoće, ako ga nije ni jednom isprao nego smo se između toga kupali dugo, pa se možda isprao tamo u vodi.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.