Kontracepcija

Kašnjenje

bb_vt

Poštovani, koristim Qlairu 8 mjeseci. Menstruacija je bila redovna i obilna, no sada sam već na prvoj tableti iz novog blistera, no i dalje je nema. Jednom je, sat-dva vremena nakon pijenja Qlaire bilo lagano povraćanje, ali sam odmah uzela drugu. Jesam li tu pogriješila pa nije bilo učinka? Jučer sam imala bolove kao da će doći, ali je nema. Može pomoć? Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, niste pogriješili. Kod žena koje uzimaju oralne kontraceptive menstruacije ponekad mogu izostati.

lilibet8

Postovani
Dobila sam poslegjni ciklus 05.04.2022 Ciklus mi traje 25 dana , nekad 24 ili 23 imam redovne cikluse. Imala sam nezasticen odnos 25.04.2022 i partner je ejakulirao Interesuje me dali da popijem pilulu za dan posle jel ima sansa za trudnocu
Unapred hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i ne postoji mogućnost trudnoće.