Kontracepcija

Kasnjenje menstruacije kod cure

MartinMartin

Poštovani,
imao sam nezasticen odnos sa curom. Nisam ejakulirao i nije dugo trajao. Njoj je trenutno 37. dan ciklusa. Je li moguca trudnoca? U zadnje vrijeme su joj neredovite menstruacije, ali nikada nisu prelazile 35. dan (nekad ciklus traje 28, a nekad 35).
Hvala unaprijed na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, potrebno je ispitati zašto ciklus toliko kasni. Savjetujem da uradi test na trudnoću.

MartinMartin

Jos da napomenem, imala je dva jaca grca u cetvrtak i u petak i inace ima bolnije menstruacije. Nakon toga nikakav osjecaj.

Ivo Balenović, dr. med.

Savjetujem test na trudnoću.