Kontracepcija

Menstruacija nakon spontanog

Jana1312

Postovani, spontani sam imala krajem marta, krvarila sam 5-7 dana. Proslo je vec mjesec ipo i ja i dalje nisam imala ciklus. Takodje, dolazilo je do nezasticenih odnosa. Da li postoji mogucnost da sam ponovo trudna, mada nemam nikakve simptome koji ukazuju na trudnocu?
Nakon koliko vremena od spontanog bi trebalo dobiti ciklus?

Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, menstruacija nastupa otprilike mjesec dana nakon spontanog. Ako ste imali odnose postoji mogućnost trudnoće.