Kontracepcija

koja kontracepcija

suncica

postovani;

imam 30 god. i troje djece do sada nisam koristila nikakvu kont.osim prezervativa.sad Vas molim da mi pomognete za koju se metodu odluciti.Papa test je uredan,svi nalazi su uredu,jetra takodje, nemam puno dlaka po tijelu,ne pusim ponekad volim popiti casu dobrog vina uz jelo i jedan od poroda je bio carski rez.

Zahvaljujem.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Osobno mislim da je za tako mladu majku troje djece bolje rješenje od tableta maternični uložak (spirala), ali kako niste napisali kakva su vam krvarenja vjerojatno želite tablete. Pokušajte s Triquilarom, mislim da ćete biti zadovoljni

suncica

Postovani ;
molim Vas da mi pomognete je li bolja obicna spirala sa bakrom ili Unutarmaternični sustav (popularno nazvan spirala s hormonom) i gdje mogu da nabavim i koliko kosta IUS?

Hvala!!!!!!!