Kontracepcija

krvarenje

nikina

Poštovani,

imam jedan problem. Koristim yasmin tablete već 4 mjeseca i dosad je bilo sve u redu. Danas sam popila dvadeset i prvu tj,zadnju tabletu pakovanja ujutro a navečer mi se pojavilo lagano krvarenje. ali zašto? tablete sam normalno pila svaki dan u isto vrijeme. također u isto vrijeme s tim tabletama sam uzimala sumamed radi
problema s plučima. Zadnju tabletu sam popila u nedjelju i već od tada je prošlo 4 dana.
Zašto je došlo do krvarenja? molim vas pomozite

unaprijed hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne znam zašto ste u stvari zabrinuti, jer krvarenje i treba nastupiti nakon zadnje popijene tablete. Da li je to par sati ili 5 dana kasnije je nevažno.