Kontracepcija

kondilomi

hellokitty_zg

zanima me kako je moguce da cura koja je djevica dobije kondilome oko anusa. da li se moze raditi o nekim opasnim vrstama u tom slucaju ako nije bilo spolnih odnosa uopce? unaprijed hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ovo je forum o kontracepciji, pa je vaše pitanje vjerojatno greškom prošlo administratore. Molim postavite ga na odgovarajućem mjestu.