Kontracepcija

Kontracepcijske pilule i bol u trbuhu i jajnicima

Lara1950

Postovani

Danas sam popila zadnju tabletu za kontracepciju, tj.21. tabletu, ali mene ima 3 dana boli trbuh kao da cu dobiti menstruaciju, napuhana sam i bole me leda, danas me je cak i desni jajnik bolija. Pijem ih skiro 2godine i te nuspojave sam imala na pocetku 3 miseca i proslo je, i evo sada opet. E da i imala sam 3 dana malo malo smedega iscjetka. Dali je sve u redu ili da zovem ginekologa svoga??? Unaprid hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pričekajte menstruaciju, pa ako se bolovi nastave javite se liječniku. Bolovi i nadutost mogu biti uzrokovani probavnim tegobama.