Kontracepcija

Krvanje

kiara123!

Poštovani,
Počela sam piti kontracepciju Qlaira prije skoro dva mjeseca zbog stalnog menstrualnog krvarenja. Prvi mjesec je sve bilo u redu,međutim tjedan dana nakon toga sam počela opet krvariti iako nisam još trebala dobiti menstruaciju. Još uvijek krvarim,već devet dana. Jel to normalno ili trebam posjetiti ginekologa? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno se radi o probojnom krvarenju koje se može javiti u početku uzimanja oralnih kontraceptiva, no, ipak se javite liječniku da se postavi točna dijagnoza.