Kontracepcija

krvarenje ili ?

evo mene opet.15.1 sam dobila menstruaciju normalno sa tabletama.a ove dane sta sam vam napisala bez njih,tableta.ali imam jos jedan veliki problem, vec duze vrijeme imam pojacan zuto-bijelkaste boje ,neugodnog mirisa , i jako me pece dok mokrim i kad ne mokrim.i imam bolove u donjem dijelu trbuha.vise cu poludjeti svaki cas moram na wc mijenjati dnevne uloske.hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nažalost ovo nije problem koji možete riješiti preko Interneta, pa se javite svom ginekologu.