Kontracepcija

kvržica

barbara200

Poštovani napipala sam kvržicu cca 1 cm u ulasku u rodnicu skroz lateralno, tvrda je veličine graška, nemam bolove i nije upaljeno, mogu je napipati i izvana između vagine i noge. radi li se o bartholinijevoj žlijezdi? Hvala, imam 30 god, inače zdrava.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda ne mogu reći o čemu se točno radi, ali mogla bi biti Bartholinijevaili žlijezda ili žlijezda lojnica, kojih ima mnogo u tom području.