Kontracepcija

Lindynette i proliv

cacauts

Postovani,pijem redovno lidynette 20 vec tri meseca,sinoc sam u 23h popila pilulu,al sam posle pola sata imala redju stolicu,nisam popila jos jednu nakog toga...Dali sam zasticena,sta treba dalje da radim? Ostale su mi jos dve po kraja kutije...Postoji li mogucnost da zatrudnim u narednim danima,poslednji odnos je bio u nedelju.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nastavite s uobičajenim uzimanjem. Ništa se ne može desiti. Zaštita nije umanjena i ne postoji mogućnost trudnoće.

cacauts

Hvala na odgovoru! A dal se ona asorbovala ili ne postoji mogucnost da sam je izbacila? Posto na uputstvu pise da se popije jos jedna u slucaju tako necega happy

Ivo Balenović, dr. med.

Tableta se resorbirala već u želucu i duodenumu.

cacauts

Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.