Kontracepcija

Logest

chloee

Pijem logest tek drugi mjesec, tijekom prve kutije sam imala kao lagano krvarenje cijeli mjesec što mi je dr rekla da je normalno. Ali sada sam počela drugu kutiju i trbuh mi je užasno užasno napuhan i tvrd, inače nemam problema s kilažom,ali me ovo sada užasno smeta jer osjećam jaku nadutost.apetit mi se smanjio i iako manje jedem kad se ujutro probudim, svejedno sam napuhana. Zanima me je li to može biti zbog pilula i zadržavanja tekućine i prođe li kad se organizam navikne na hormone? Hvala unaprijed happy

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Da, to što osjećate je vjerojatno nuspojava Logesta, i oično prođe nekon par mjeseci korištenja. Ukoliko vas jako smeta možete probati promijeniti kontraceptiv, ali to ne mora pomoći.