Kontracepcija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4343 | Broj poruka: 50825

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1


logest


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Natalija

06.01.2006. 13:56

Vec godinu dana koristim logest.u tih godinu dana pravila sam pauzu od 2 mjeseca i sada konstantno zadnja 3 mjeseca koristim logest.sada sam postala jako razdrazljiva,nervozna,imam glavobolje,smanjen mi je libido i pojavila se iritacija ociju od leca.zanima me je li to od logesta,imam li razloga za zabrinutost i trebam li prestati koristiti logest?

doc. dr. sc. Branko Radaković

17.01.2006. 12:17

Iz Vašeg teksta zaključujem da prvih 6 mjeseci ili duže uzimanja Logesta nije bilo nikakvih problema. S toga su male mogućnosti da su se opisani problemi tek sada javili kao posljedica uzimanja Logesta. No nije isključeno, mislim da je najjednostavnije napraviti pauzu i sačekati dali će spomenuti problemi prestati.