Kontracepcija

Logest, akne

suada

Trosenjem tableta logest desio se problem pojavile su se akne na licu. Sta treba koristiti da se to izljeci?

doc. dr. sc. Branko Radaković

Možete promijeniti pilulu. Uzmite oralni hormonski kontraceptiv koji sadrži progestagen bez androgenog djelovanja, npr. Yasmin.

Dobronamjerna

Meni je također pomogao Yasmin, imala sam sa Logestom takav ali i još drugih problema. Sa Yasminom su čak i migrene prestale a i izgubila sam 10 od 20 kg koje sam dobila sa Logestom. Sretno