Kontracepcija

Logest,trinovum

nana

U cetvrtak sam popila zadnju Logest 21.tableta,mjesecnicu sam trebala dobiti negdje treci dan,u nedjelju,ja sam to odlucila odgoditi na iduci tjedan tako da sam nastavila piti 22. i 23. dan pilulu,ali problem je u tome sto nisam imala novu kutiju pilula logest nego sam uzela dvije Trinovum.
Mene sad samo zanima da li ce to utjecati na sigurnost kontracepcije? Ja dalje nakon pauze nastavljam s Logest. Ili to nema veze?

doc. dr. sc. Branko Radaković

To nema veze.