Kontracepcija

Maramica i trudnoca

makromikron

Postovani,
Tema je glupa ali imam problem imao sam odnos sa djevojkom uz koristenje kondoma, puno prije ejakulacije nastavila je sa oralnim zadovoljavanjem. Ejakulirao sam u vlaznu maramicu (nisam siguran ima li alkohola ili je 0%) nakon cega se ona sa tom istom maramicom obrisala po vagini. Navodno joj kasni 11 dana, postoji li mogucnost trudnoce ?
Unaprijed hvala happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom mogućnost je samo teoretska. Za oplodnju je potrebno unijeti ejakulat (minimalno 1 ml) unutar rodnice.