Kontracepcija

menstruacija

ana

Dobila sam menstruaciju četiri dana ranije a to se dosad nije dešavalo. To je trajalo par sati bez bolova u stomaku.Da napomenem da imam par dana jako osetljive grudi.Dali može biti da sam trudna?

doc. dr. sc. Branko Radaković

Ukoliko imate redovite odnose, a menstruacija je neuobičajena (došla ranije ili kasnije, oskudnija...) naravno da je uvijek moguća trudnoća. Zašto ne učinite test na trudnoću i riješite se dileme?!

zeza

Da li je moguće zatrudnjeti ako sam imala spolni odnos bez zaštite za vrijeme menstruacije?

doc. dr. sc. Branko Radaković

Praktično ne, ali teoretski se ne može isključiti ta mogućnost.