Kontracepcija

Menstruacija kasni

Prika3

Poštovani,
Cura i ja smo imali nezaštićeni sex 6.1., na kraju sam ejakulirao izvan nje. Nakon toga sam oprao penis i popiškio se te smo opet nakon nekih 15 min imali sex, ovaj put bez ejakulacije.
Ona je zadnju menstruaciju imala 27.12.2020., a sljedeća joj je trebala biti 26.1.2021. , što bi trebalo značiti da joj tada nisu bili plodni dani.
Menstruacija joj za sada kasni 3 dana.
Zanima me kolika je vjerojatnost trudnoće u opisanim uvjetima? Hvala unaprijed
Lijep pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom mogućnost trudnoće je samo teoretska. No, budući da menstruacija kasni neka uradi test.