Kontracepcija

Mogućnost trudnoća oralnim sexom

xxxxx_20

Poštovanje!
Zanima me da li je moguće zatrudnjeti ako me je dečko samo oralno zadovoljavao tj. ako je njegova pljuvačka usla u moju vaginu, posto dan ili dva nakon toga osjećam mučninu... Hvala!! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim vas lijepo da se educirate. Zar vas više ništa ne uče u školama .Internet se svemoguć medij i ima bezbroj stranica gdje se možete educirati.
Stoga mislim da ste shvatili kakvo ste pitanje postavili.

Sivat

Poštovani, imam 18 godina i mentruacija mi kasni već 4 dana. Inače imam redovite cikluse oko 31 dan i ako mi kasni, najviše 2 dana mi kasni. Za vrijeme plodnih dana nisam imala spolni odnos, ali smo se ja i dečko oralnom zadovoljavali. Je li moguće ako mu je ostalo sperme na prstima i onda je potom ih stavio u mene, mogućnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na taj način ne postoji mogućnost trudnoće.