Kontracepcija

moguca trudnoca?

cleopatra

postovani!
pila sam logest do 1. mjeseca, zadnji 9.1. i potom sam dobila menstruaciju 14.1., iducu 11.2., a zadnju 12.3. spolni odnos imala sam 31.3. pri kojem je partner ejakulirao u mene pa me zanima kolika je vjerojatnost da sam trudna? i da li jos stignem popiti "day after" pilulu?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Postoji mogućnost trudnoće. Day after pilulu još možete popiti (unutar 72 sata od odnosa), ali moguće i neće djelovati jer je manja efikasnost s vremenom.