Kontracepcija

Moguća trudnoća...?

Mala.Maja

D dan.. Molim vas za pomoć. Evo ovako. Prije tri tjedna imala sam spolni odnos sa partnerom, pri čemu je on svršio u mene. Nismo koristili nikakvu zaštitu. Trećeg dana sam popila Yasmin kontracepcijske pilule, kao alternativni izvor pilula za dan poslije, drugih opcija u tom trenutku nažalost nije bilo. Zatim, 14.10 sam prema kalendaru dobila menstruaciju, ali je ona trajala samo tri dana, s time da prvi i zadnji dan skoro nije bilo ničeg. Zadnjih par dana mi je mučno, i osjetim vrtoglavicu, pa me zanima da li postoji mogućnost trudnoće...
Hvala unaprijed.
Pozdrav

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Napravite test na trudnoću pa ćemo svi biti pametniji

Mala.Maja

Hvala na pomoći.
Da li mi možete preporučiti koji test, koji je dosta pouzdan.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ako ste trudni, svaki, pa i najjeftiniji, bit će pozitivan. Prema tome najjeftiniji.