Kontracepcija

Moguca trudnoca

Lejlap0766

Postovani menstraciju sam imala
22.06. (4 dana)
Dva dana prije slijedece menstruacije sam imala peting sa deckom u bazenu oboje smo imali kupaci, nisam sigurna da li je tecnost bila ukljucena i da li je kupaci ostao na mjestu jer se sve desavalo u vodi
Menstruaciju sam dobila 22.7 trajala je 3 dana
Slijedeca je dosla ranije 18.8 trajala je 4 dana
I zatim na kraju dosla je 18.9 i trajala 3 dana
Sada ja od 22.7 imam cudne simptome mucnina, nadutost u donjem dijelu stomaka, pojacan iscjesak , zamucrna mokraca, bol u ledjima i nagon za mokrenjem i zadnje 2 menstruacije su bile obilne ali krvarenje je bilo neravnomjerno 2 dana obilno pa treci manje pa cetvrti opet obilnije
Da li postoji sansa za trudnocom i da li test uradjen 39 dana poslije petinga daje tocan rezultat bez obzira koji period ciklusa je u pitanju
I da li ako je neka upala ili infekcija moze da traje 2 mjeseca kao meni

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom, trudnoću možete isključiti sa sigurnošću. Obzirom na simptome koje navodite savjetujem da uradite analizu mokraće.

Lejlap0766

Postovani radila sam nalaz urina rekli su da je sasvim uredu, mali porast leukocita ali nista alarmantno

Lejlap0766

I da li ima potrebe da uradim jos jedan test za trudnocu onda, i da li je vazno u kojem periodu cu ga uraditi s obzirom da je dosta vremena proslo

Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Test koji je rađen 39 dana nakon odnosa (ukoliko je to uopće bio odnos) je 100% točan.