Kontracepcija

Moguca trudnoca

MM18

Pocela sam piti kontracepciju u petak,decko mi u ned svrsio unutra a meni je u ned bila ovulacija
Jel postoji mogucnost da sam trudna
Trebam dobit mengu za 10 dana

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pričekajte menstruaciju, ako ne nastupi uradite test. Ako uzimate kontracepciju nema ovulacije i menstruacija nastupa tek u vrijeme pauze (ili placebo tableta), tako da mi nije baš jasan raspored kojim uzimate tablete.