Kontracepcija

mrlje od yasmina

stelinka

Dobar dan,

Koristila sam yasmin pilule kao kontracepciju 5 mj., zadnju sam popila 30.04 i tada je bilo 7 dana pauze i sad ih više ne pijem. U zadnjem mjesecu korištenja pilula primjetila sam smeđe fleke, između obrva i iznad gornje usne, pa sam iz tog raloga ih prestala piti. Kad se ti hormoni iz pilula izluče iz organizma nakon prestanka uzimanja istih.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Mrlje će se s vremenom povući, ne brinite. Nažalost ne znamo točno kad.